Loading...

معروف ترین برندهای محصولات کودک برای خرید سیسمونی

معروف ترین برندهای محصولات کودک برای خرید سیسمونی
با ما در این مطلب همراه باشید تا شما را با معتبرترین و شناخته شده ترین مارک های تولید کننده محصولات کودک در سطح جهان آشنا کنیم .

اگر در حال سبک و سنگین کردن برندها برای خرید سیسمونی بچه عزیز در راه خود هستید این مطلب به شما کمک خواهد کرد تا با مارکهای معروف بین المللی آشنا شوید و پی ببرید که هر کدامشان کدام تولیداتشان محبوبیت بالاتری در بین مادران دارند.

اکثر این کمپانی های برتر محصولات کودک که در ادامه معرفی میشوند در اروپا و یا آمریکای شمالی متولد گشته اند و هر کدامشان سابقه چند دهه تحقیق و توسعه برای ارائه کالاهایشان را در کارنامه دارند . البته برخی موارد هم هست که شرکت های تازه تاسیس هم توانسته اند با نوآوری های جذاب و تلاش گسترده خیلی زود اسم خود را سر زبانها بیندازند و از فروشگاه های سیسمونی سراسر دنیا خواهان داشته باشند .  

ترتیب برندها بر اساس حروف الفبای انگلیسی خواهد بود و دلیل بر برتری مارکهایی که زودتر معرفی میشوند نیست

قنداق بچگانه

تن پوش های بسیار با کیفیت و زیبا برای قنداق پیچ کردن قدم نو رسیده می خواهید ؟ باید سراغ اش را از امیزینگ بیبی بگیرید . این قنداق های نرم که از نخ کتان مرغوب ساخت آمریکا تولید شده اند در طرح های جذاب برای سیسمونی بچه خیلی بکار می آیند چرا که استفاده های متعددی دارد . مثلا" بعنوان پوشاننده کودک ، سایبان روی کالسکه ، بعنوان زیر انداز مثلا" برای بک گراند جهت انداختن عکس هایی خوش رنگ و لعاب از نوزاد ، در هنگام تایم شیردهی مادر و خیلی مصارف دیگر . خلاصه که اگر پارچه های قنداق بینظیر چه برای لوازم سیسمونی نوزاد خودتان و چه برای هدیه دادن می خواهید این برند آمریکایی یکی از بهترین هایش را عرضه می کند . خریدهایتان از این مارک بصورت پکیجی زیبا و چندتکه خواهد بود . 

هدیه خوشگل

با ما همراه باشید تا با دیگر کارخانه های مطرح حوزه لوازم کودک و مادر آشنا شویم

بیبیبجورن

این کمپانی سوئدی در سال 1961 میلادی در استکلهم توسط یک زوج سوئدیش متولد گشت . شما از بیبی بیون میتوانید در چند شاخه توقع محصولات عالی را داشته باشید . شاید بتوان حمل کننده های آغوشی نوزاد را شناخته شده ترین کالای این برند دانست که در چندین مدل در سطوح مختلف می تواند انتظارات شما و کوچولیتان را از یک کریر پوشیدنی امن ، راحت و زیبا را بخوبی برآورده سازد . از دیگر محصولات کودک شناخته شده و محبوب babybjorn که میتوانید در لیست سیسمونی خود آنها را مدنظر داشته باشید می توان پیشبند غذاخوری ، صندلی بچگانه که پایه تعادلی عقبی و کمربند دارند و به چندین حالت در می آیند و نیز گهواره نوزاد را برشمرد . 

خرید ملزومات بعد از بارداری

با بریتکس(برایتکس) بریتانیا احتمالا" آشنایی دارید بخصوص اگر قبلا" تجربه ای در خرید کالسکه داشته باشید . بله britax یکی از نام آشنا ترین تولیدکنندگان صندلی ماشین ، کالسکه و کریر است . پیشینه برند حتی به 80 سال پیش برمی گردد و نشان می دهد که پشت محصولات این شرکت سالها تجربه و دانش نهفته است . بریتکس خودش را در زمره تامین امنیت جابجایی نوزاد چه در قالب کار سیت یا دیگر حمل کننده های بچه شماره 1 دنیا می داند . طبعا" چون این مارک انگلیسی در حوزه کالسکه و وسایل حمل کننده کودک فعالیت دارد باید بهترینهاش را هم در این شاخه ارائه دهد . چنانچه در خرید سیسمونی تان به بخش کالسکه و کریر رسیدید و مدلی باکیفیت و کاملا" ایمن مدنظرتان بود باید توجه ویژه ای به این برند داشته باشید که از نام آشناهای این حوزه است و برای خود حرف های زیادی برای گفتن دارد بخصوص در بخش صندلی کودک مخصوص خودرو . امروزه مدلهای چندکاره که هر سه اینها را در قالب یک محصول ارائه می دهند هم در دسترس والدین است . 

فروشگاه اینترنتی

نوبت به یکی از شناخته شده ترین برندهای حوزه کودک می رسد بله چیکو ایتالیا که تقریبا" می توان گفت همه احتمالا" اسم اش را شنیده اند یا از محصولاتش استفاده کرده اند چرا که این مارک بچه از قدیم حضور گسترده و فعالی در بیشتر کشورهای جهان داشته است و در هر سیسمونی فروشی که بروید محصولاتش را خواهید دید . مثلا" یکی از اقدامات بازاریابی خوب این برند ایجاد وبسایت های اختصاصی برای هر کشور حتی با امکان خرید اینترنتی سیسمونی از این برند بوده که بی شک به شناخت و فروش بیشتر این کمپانی کمک کرده است . چیکو طیف بسیار متنوعی از محصولات کودک را تولید می کند که شاید بتوان از منظر تنوع و گستردگی کالاها او را در زمره پیشگامان بازار برشمرد. از پوشاک بچگانه با مدلهای بیشمار ، پستانک ، شیشه شیر و سر شیشه ، شامپو ، ست های پرستاری ، دندان گیر ، ساک لوازم نوزاد ، شیردوش ، دماسنج ، اسباب بازی ، لیوان ، کالسکه و خیلی موارد دیگر .. . محصولات چیکو کیفیت قابل قبولی را ارائه می دهند اما شاید خیلی هایشان در زمره برترین های بازار سیسمونی ها نباشند . در این حجم متنوع تولیدات مادر و نوزاد chicco شاید بتوان برخی مدلهای صندلی ماشین و کالسکه اش را قابل توجه ترین کالاهایش برشمرد. شاید اگر مدیران این شرکت از کمیت تعدادی می کاستند و روی بخش محدودتری تمرکز می کردند می توانستند موفق تر عمل کنند و به کیفیت افزونتری برسند اما سیاست اخیر این برند پوشش حداکثری انواع کالاهای مورد نیاز برای سیسمونی بچه هست . در کشور ما نیز محصولاتش به وفور در دسترس است

سایت سیسمونی

کوموتومو یکی از فعالین تازه وارد اما خوش نام بازار محصولات کودک است که در سال 2008 تصمیم گرفت در عصر پرسرعت و پرتغییر حاضر ، تغییری در لوازم نوزاد مدنظر خود اعمال کند . در وبگاه خود شرکت به نقل از مارک توآین معروف می نویسد که در زندگی امروزی کافیست بی خبر باشید و با اعتماد بنفس بدین ترتیب موفقیت تان حتمی ست که خوب جمله قابل تاملی ست و ظاهرا" مدیران شرکت از این الهام گرفته اند . کوموتومو تا زمان فعلی روی دو محصول مهم متمرکز شد یکی شیشه شیر و دیگری دندان گیر نوزاد و توانست در هر دو بخصوص مورد اولی که خیلی مهمتر و پرمصرف تر هم هست بسیار موفق ظاهر شود . شیشه شیرهای این برند آمریکایی با بدعت استفاده از سیلیکون برای بدنه بسیار نگاه ها را بسوی خود جلب کردند و طراحی خوبشان که سرشیشه ای پهن فرم سینه و کارآمد از نظر آنتی کولیک بودن در اختیار نوزاد قرار میداد در کنار بدنه خوش دست و نرم سیلیکونی که خیلی راحت هم تمیز می شود توانست هم برای کودکان بسیار دلپذیر باشند و هم مادران از در دست گرفتن آن لذت ببرند پس بسرعت کوموتومو توانسته در سالهای اخیر خودش را بعنوان پرفروش ترین تولید کننده شیشه شیر معرفی کند و رقبای قدر و سرسخت معروف خود در حوزه سیسمونی را کنار بزند . نگاه کارشناسان هم به محصولات کومو تا کنون مثبت و تمجید کننده بوده است . اگر شما اهل جستجو و خرید اینترنتی سیسمونی کودک باشید می توانید ببینید که صفحات حاوی شیشه شیر این برند جزء پرمخاطب ترین و پربحث ترین در بین دیگر مارکها مثلا" در سایت آمازون است و امتیاز بالایی را از سوی والدین دریافت کرده است . دندانگیر اش هم زبان طراحی خاص خود را دارد و یکپارچه سیلیکونی ست . 

کالای خواب بچگانه

دلتا چیلدرن که بنابر گفته خودش با 50 سال امنیت ، سبک طراحی و نوآوری در خدمت مادران است بخصوص در زمینه سرویس خواب نوزادان که حتی ادعا می کند 1 از هر 2 کودک در محصولات این کمپانی آرام می گیرند که البته خوب بیشتر منظورش مشتریان آمریکای شمالی ست . همانطور که گفتیم مهمترین ساخته این کمپانی همان بخش ملزومات خواب نوزاد میباشد که البته تا سنین بالاتر را هم در برمیگیرد . خوب در سیسمونی بچه سرویس خواب هم یکی از اعضاء اثرگذار و پرتوجه و صد البته گرانقیمت است . انواع گهواره ، تخت خواب ، کمد ، صندلی های کودکانه ، وسایل دکوری اتاق بچه ها و از این دست مصنوعات چوبی عمده تخصص دلتا ست . مثلا" این تخت های بچگانه که فانتزی هستند که مدل برای پسرها شکل ماشین هستند و بسیار جذاب به نظر می رسند را در کشورهای غربی  با اسم این شرکت می شناسند . باید کالسکه و ماشین بازی های کودکانه را هم به سبد تولیدات لوازم نوزاد مارک دلتاچیلدرن اضافه کنیم .  

سایت خرید اینترنتی

حتما" تا بحال سری به کافی شاپ زده اید و دستگاه های ساخت قهوه و مشتقات اش را از نزدیک دیده اید بعضی از این مدلها کپسول های خاصی هم میخورند و بدون اینکه به تخصص خاصی برای ترکیب کردن نیاز داشته باشند فقط با رعایت دستورالعمل ها ، خروجی خوشمزه ترین نوشیدنی های با بیس قهوه را به مصرف کنندگان عرضه می کنند . بیبینس را هم باید کافی من ایی برای بچه ها قلمداد کرد . سیستم تغذیه بیبینز که شامل یک ماشین مخصوص و کپسول های مختلف است قرار است از 0 تا 36 ماهگی نزدیک ترین ترکیب به شیر مادر را برای شما جهت تغذیه با شیشه شیر کوچولو مهیا کند . خوب مشاهده می کنید که با یکی از لوازم نوزاد مدرن متناسب با سبک زندگی پیشرفته امروزی طرف هستیم . Gerber برای هر سن نوزاد برنامه و کپسولی خاص متناسب با نیازهایش تدارک دیده است . دستگاه ماشین رومیزی که وای فای دار هم هست بخوبی همه جوانب شیشه شیر و محتویات اش مثل دما را تحت نظر داشته و شما فقط کافیست دکمه تنظیمات را بفشارید از آنسوی هم با اپلیکیشنی که در اختیار خواهید داشت تمام موارد مهم را رصد می کنید . خود دستگاه آب را هم در خود خواهد داشت و به مقدار مناسب اضافه خواهد نمود و شیشه شیر را پر می کند .  حتما" اگر مادر بسیار بروزی هستید و نی نی در منزل یا در راه دارید و فکر می کنید امکان تغذیه مستقیم از سینه خودتان برایش مهیا نیست ، احتمالا" با خواندن ابن بخش برای تهیه این سیستم تغذیه و حضورش در سیسمونی بچه تان وسوسه شده اید . البته لازم به ذکر است کلا" خرید و استفاده از این سیستم گران و هزینه بر است مثلا باکس های 26 تایی کپسول ها از 29 دلار تا 44 دلار قیمت دارند . 

امروزه خرید اینترنتی سیسمونی از این مارکها چه در سطح بین المللی از دریچه سایتهای معروفی چون آمازون و چه در کشور خودمان از طریق همین سایت بیبی استارت براحتی هر چه تمام تر برای مادران و پدران تازه فرزند دار شده مهیاست

  • تاریخ: سه شنبه 16 مرداد 1397 - 21:00
  • صفحه: وبلاگ
نظرات
    شما از کدام مارک های لوازم کودک راضی تر بوده اید ؟